КМДА розглядає варіант вивезення сміття в зону відчуження ЧАЕС

КМДА розглядає варіант вивезення сміття в зону відчуження ЧАЕС
фото УНІАН
Свого часу КМДА відмовилася від проекту будівництва сміттєспалювальних заводів на Київщині, зокрема, у с. Підгірці

Київська міська адміністрація розглядає варіант із вивезення та захоронення сміттєвих залишків, що утворюються після переробки чи спалювання, у зону відчуження. Про це на громадських зборах щодо закриття сміттєзвалища у селі Підгірці (Київська область) заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє «Укрінформ».

«Ідея з вивезення «хвостів» у зону відчуження напрошується логічно. Але на сьогоднішній день законодавством це заборонено. Ми співпрацюємо з адміністрацією цієї зони, шукаємо шляхи. Або ти спалюєш сміття, або переробляєш, все одно лишається залишок, який треба десь захоронювати. Один з варіантів – це Чорнобиль, але це не так просто», - сказав Пантелеєв.

«Треба шукати можливість змінювати нормативні акти», - додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий пропонував створити резервний полігон у Чорнобильській зоні, куди б могли звозити сміття з різних областей країни. Потім він назвав «спонтанною реакцією» свою попередню заяву про необхідність побудови резервного полігону для твердих побутових відходів (ТПВ) у Чорнобильській зоні.

Як відомо, видовий склад флори зони відчуження налічує 1200 вищих рослин, 200 видів мохів, 120 видів лишайників. 19 видів рослин належать до Червоної книги. Крім того, на цій території можуть проживати до 409 видів тварин, з яких 54 види належать до Червоної книги. Вже доведене проживання 299 видів, а також 17 червонокнижних видів тварин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук