Книгу львівського «Видавництва Старого Лева» видали у Китаї

КультураК.С., 16 січня 20175811
Книгу львівського «Видавництва Старого Лева» видали у Китаї
Книгу «Зірки і макові зернята» видали китайською мовою

У китайському видавництві «Petrel Publishing House» шеститисячним тиражем вийшла книга Творчої майстерні «Аґрафка» зі Львова «Зірки і макові зернята», яка побачила світ у 2014 році у «Видавництві Старого Лева». Це вже сьома мова, на яку було перекладене видання, повідомляє «Буквоїд».

Головна героїня книги «Зірки і макові зернята», маленька дівчинка на ім’я Дора, понад усе любить рахувати, а разом з нею рахують і читачі. Скільки горошинок на новій сукні Дори? Скільки макових зерняток? Скільки зірок на небі і чи можливо усе це порахувати? Завдяки книжці маленькі читачі дізнаються, що можливо все, якщо вчитися та йти до мети маленькими кроками.

Робота Романи Романишин та Андрія Лесіва (Творча майстерня «Аґрафка») «Зірки і макові зернята» була перекладена англійською «Видавництвом Старого Лева», а також виходила у таких країнах, як Франція, Іспанія, Південна Корея, Латвія, Словенія. У Китаї книга побачила світ у видавництві «Petrel Publishing House», заснованому 32 роки тому в місті Чженчжоу, столиці провінції Хенань.

Видавництво «Petrel Publishing House» на Книжковому ярмарку у Пекіні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук