Коледжам та училищам дозволили приймати заяви від абітурієнтів без паспортів

Таке рішення МОН ухвалило за тиждень до завершення прийому заяв

Багато абітурієнтів після 9-го класу школи ще не отримали паспортів громадянина України

Міністерство освіти і науки дозволило керівникам коледжів і технікумів, які готують молодших спеціалістів на базі дев’ятирічної освіти, самостійно вирішувати питання прийому документів. Про це повідомила прес-служба МОН.

Зазначається, що Міністерство розглянуло близько 400 заяв на вступ до коледжів та технікумів, після чого вирішило, як виняток, передати ці повноваження навчальним закладам.

Рішення зумовлене тим, що багато 9-класників ще не отримали паспортів громадянина України та формально не можуть подавати документи на вступ. У таких випадках Міносвіти може дозволити вступ за свідоцтвом про народження.

«Щоби поліпшити оперативність ухвалення рішень, адже прийом документів на молодшого спеціаліста на базі 9 класів завершується 14 липня, МОН дозволило надавати відповідні дозволи керівникам коледжів, технікумів і прирівняних до них закладів», – йдеться з заяві.

Водночас у листі наголошено, що до моменту зарахування абітурієнт обов'язково повинен подати документ, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України. Відповідно до закону, одним з таких документів є паспорт громадянина України (зокрема у формі ID-карти). При цьому свідоцтво про народження не належить до переліку документів, що посвідчують особу і підтверджують громадянство України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук