Колесніченко проігнорував допит у СБУ

Колишній народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко у четвер, 1 жовтня, не з’явився на допит в Службу безпеки України (СБУ) і у випадку подальшого ігнорування викликів слідчого його справа буде передана до суду для заочного засудження.

«Колесніченко сьогодні не з’явився. Це був перший виклик. Ми будемо викликати ще двічі. Якщо він теж не з’явиться, справа буде передана в суд відповідно до закону про заочне засудження», – цитує УНІАН поінформоване джерело в українській спецслужбі.

Співрозмовник агентства нагадав, що Колесніченко підозрюється у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ст. 110) і порушенні рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або релігійних переконань (ст. 161) Кримінального кодексу України.

16 січня 2015 року Головне слідче управління СБУ оголосило Колесніченка в розшук. Він був одним із авторів «законів 16 січня 2014 року».

23 вересня СБУ викликала Колесніченка на допит як підозрюваного. Копія повістки розміщена на сайті СБУ. Колесніченка викликають «для участі у допиті у кримінальному провадженні № 22014000000000510 від 14.11.2014 за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність держави) та ч.3 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань) КК України в якості підозрюваного». У повістці про виклик зазначається, що він має прибути на допит 1 жовтня на 10:00 до Головного слідчого управління СБУ.

Раніше СБУ вже викликала Колесніченка на допит. Відповідна повістка була оприлюднена 16 вересня. У ній зазначалось, що йому необхідно з’явитися на допит 17 та 18 вересня 2015 року о 10:00 в кабінет № 705 до Головного слідчого Управління СБ України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук