Колесніков нагадав слова Платіні
Усі міста, які прийматимуть фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року, будуть своєчасно підготовлені до Євро-2012. Про це віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков заявив 12 квітня на брифінгу в Кабінеті міністрів України. За його словами, на цей час УЄФА відзначає прогрес в підготовці інфраструктури до Євро-2012, але при цьому вказує на певне відставання від графіків.
Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі віце-прем'єр-міністра, Борис Колесніков впевнений, що Україна надолужить згаяне: "Хочу запевнити українську громадськість - всі інфраструктурні об’єкти, без яких змагання не можливі, будуть готові у близькі до визначених строки".
Як нагадав Борис Колесніков, під час свого останнього робочого візиту до України Президент УЄФА Мішель Платіні відзначив, що доля чемпіонату в руках України і українців. "Саме тому ні Львів, ні Київ, ні інше місто не можуть бути під загрозою зриву. Всі міста повинні бути підготовлені до Євро-2012", - заявив віце-прем'єр-міністр.
Він підкреслив, що відставання від визначених строків повинне бути ліквідоване до лютого 2011 року: "До лютого наступного року ми повинні повністю ввійти в графік підготовки всіх інфраструктурних об’єктів. Загрози зриву не бачу".
Зокрема, Борис Колесніков упевнений, до наступного засідання Наглядової ради УЄФА, яке відбудеться 2 червня 2010 р., в Донецькому та Львівському аеропортах розпочнеться зведення будівель терміналів, а до холодів мають початися відповідні оздоблювальні роботи. Крім того, до червня буде закінчено монтаж східної і почнеться монтаж західної трибуни Львівського стадіону, на київському НСК "Олімпійський" планується встановити до 50% опор і закінчити роботи із залізобетонними конструкціями на західній трибуні. Також буде виконано значний обсяг робіт щодо проектування та ремонту доріг, пожвавлення будівництва та реконструкції нових готелів.