Колишню школу-інтернат у центрі Львова продали за 35,1 млн грн невідомому покупцю

Центр опіки сиріт УГКЦ не зміг зібрати кошти для участі в аукціоні

Колишню школу-інтернат у центрі Львова продали за 35,1 млн грн невідомому покупцю
Колишня школа-інтернат на вул. Короленка, 7

У середу, 27 лютого, управління майном спільної власності Львівської облради провело аукціон з продажу чотириповерхового будинку на вул. Короленка, 7, що у центрі Львова. У аукціоні перемогла київська брокерська компанія «Горизонт Проперті», що діє в інтересах невідомого покупця, і запропонувала за будівлю 35,1 млн грн.

Загальна площа будинку колишнього інтернату, які управління майном спільної власності Львівської облради виставило на аукціон, становить 2929,9 м2. Стартова вартість будинку становила 29,2 млн грн. Раніше представник облради Віктор Кусий висловлював припущення, що під час аукціону вартість будинку може сягнути 50 млн. грн.

Участь в аукціоні взяли лише дві компанії – львівське ТзОВ «Школа вільних та небайдужих» та київське ТзОВ «Горизонт Проперті». Під час трьох раундів ТзОВ «Горизонт Проперті» не змінювало свою стартову пропозицію придбати будинок за 35,1 млн грн (443,8 долари/м2) і у результаті перемогло в аукціоні.

ТзОВ «Школа вільних та небайдужих» практично не конкурувало з цією фірмою, оскільки лише один раз підвищило свою цінову пропозицію з 29,2 млн грн до 29,5 млн грн. «Школа вільних та небайдужих» входить до мережі «Холдингу емоцій !FEST».

Фірма «Горизонт Проперті», що перемогла на аукціоні, зареєстрована чотири місяці тому у Києві. Основним видом діяльності компанії є купівля та продаж нерухомості. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Михайло Логінов, а керівником – Олексій Христич.

Представниця фірми-переможця Лілія Борисенко, яка безпосередньо брала участь у аукціоні, заявила ZAXID.NET, що придбала будинок в інтересах свого клієнта, однак відмовилась розголошувати його ім'я.

«Я брокер і купила його (приміщення, – ред.) для клієнта. Чому я маю питати у клієнта, як він хоче його використати?», – сказала Лілія Борисенко у телефонній розмові з ZAXID.NET.

За її словами, вона та її анонімний клієнт не знали про те, що Центр опіки сиріт просив у облради передати це приміщення їм, однак вони не мають наміру відмовлятись від купівлі лоту. Найімовірніше у цій будівлі відкриють навчальний заклад, як це й було передбачено в умовах аукціону.

Нагадаємо, що раніше Центр опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ звертався до обласної ради з проханням безкоштовно передати будинок інтернату для створення «Дому милосердя». Згодом Центр опіки сиріт проводив різні заходи, щоб зібрати гроші для викупу будинку на аукціоні, однак це не вдалось.

P.S. Паралельно з аукціоном відбувався суд, який зупинив продаж будинку на аукціоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук