Коломойський не зацікавлений фінансувати підготовку Євро-2012 у Львові, - Олег Засадний

25 січня 20083550

"Треба припинити будувати ілюзії - ніхто нічого безкоштовно не робить. Ми перед конкурсом робили пропозиції про входження в цей інвестиційний проект, до речі, "Привату" теж, але вони відмовилися. Просто сказали, що це їм це нецікаво", - так прокоментував сьогодні, 24 січня, ZAXID.NET директор департаменту "Євро-2012" Львівської міської ради Олег Засадний заяву голови Львівської ОДА Петра Олійника про те, що один із співвласників "Привату" Ігор Коломойський готовий абсолютно безоплатно віддати Львову той проект будівництва стадіону до Євро-2012, який будують у Дніпропетровську.

"Звідки взялася ця інформація? В нас немає жодного письмового повідомлення, що ми, така-то компанія, готові зробити такі-то речі. Це заява губернатора, я не можу її коментувати. Всі реальні пропозиції ми розглядали", - додав він.

Довiдка ZAXID.NET

"Якщо Львівська міська рада не дасть собі ради з проблемою вибору інвестора для будівництва стадіону до Євро-2012, може бути інший вихід. Я особисто мав розмову із Ігорем Коломойським, і він сказав, що готовий абсолютно безоплатно віддати Львову той проект будівництва стадіону до Євро-2012, який будують у Дніпропетровську", - заявив 15 січня під час прес-конференції голова Львівської ОДА Петро Олійник.

За словами губернатора, власниками цього стадіону тоді б були міська рада Львова чи Львівська обласна рада.

Водночас мер Львова Андрій Садовий переконаний, що "Львів заслуговує на оригінальний проект стадіону".

"Офіційної пропозиції стосовно проекту стадіону від пана Коломийського до нас не надходило. Якщо така пропозиція дійсно надійде, ми обов’язково її розглянемо і дамо відповідь. Моя особиста позиція полягає в тому, що Львів заслуговує на свій оригінальний проект, а не копію з того чи іншого міста. В такому напрямку ми і рухаємось", - заявив міський голова Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук