Коломойський роздумує над створенням партії «Укроп»

Коломойський роздумує над створенням партії «Укроп»
Ігор Коломойський

Колишній губернатор Дніпропетровської області, олігарх Ігор Коломойський може створити партію під брендом «Укроп», або розвивати як власний політичний проект партію свого колишнього заступника Святослава Олійника «Україна майбутнього» (УМ). Про це пише Апостроф з посиланням на інформацію від керівника Дніпропетровської обласної організації Комітету виборців України Станіслава Жолудєва.

Жолудєв зазначив, що бренд «Укроп» в Дніпропетровську почали активно розкручувати влітку 2014 року.

«Зневажливе прізвисько борців з сепаратизмом «Укроп» (часто вживане бойовиками) вирішили сприймати як абревіатуру від «Український опір». Тому слово «Укроп» стало асоціюватися з бійцями добровольчих батальйонів та волонтерами. Також з'явились емблеми з рослиною. Бренд отримав оформлення і через якийсь час впізнаваність по всій країні», – пояснив він.

Окрім цього Жолудєв зазначив, що після того, як президент Петро Порошенко відправив у відставку Коломойського з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, його перший заступник Геннадій Корбан не раз заявляв про бажання розвивати політичний проект регіонального рівня «Україна майбутнього». Головою УМ є інший колишній заступник Коломойського Святослав Олійник.

«Корбан, йдучи з ОДА, говорив, що це буде правоцентристська партія на кшталт «Самопомочі», тільки російськомовна, зважаючи на мовні особливості більшості регіону.

Керівник обласного Комітету виборців висловив сподівання, що політпроект Олійника покаже високий результат на місцевих виборах в областях південного сходу.

На його думку, привабливість «України майбутнього» в її достатньою розкрученості в області.

«На парламентських виборах 2014 УМ набрала менше одного відсотка голосів виборців, але найвищу підтримку отримала в Дніпропетровській області. Думаю, команда Коломойського чекає, чим закінчиться виборча кампанія Корбана в окрузі в Чернігівській області. Від його результату вони і будуть відштовхуватися у своїх подальших діях», – сказав представник КВУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук