Коломойський розповів, чому з 1+1 зняли «Шустер Live»

Коломойський розповів, чому з 1+1 зняли «Шустер Live»
Ігор Коломойський розповів, чому «Шустер Live» більше не виходить на «1+1»

Український бізнесмен Ігор Коломойський розповів, чому з ефіру телеканалу «1+1» зняли програму «Шустер Live». В інтерв’ю виданню «Лівий берег» він розповів, що був укладений тимчасовий контракт, який втрачає чинність у разі, якщо не буде підписано основний, повідомив ТСН.

Коломойський заявив, що генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко був проти співпраці із Савіком Шустером, бо «ця співпраця закінчиться на третьому тижні».

«Все відбувалося в умовах цейтноту. Зустріч відбулася 1-го вересня, а 4-го був запланований ефір. Зустріч була несподіваною. Обговорення почалося 30-го серпня, 1 вересня ми зустрілися, 4-го - ефір. Тому наш перший контракт справді був, як ви сказали, передконтрактом. У ньому було два пункти, які обговорювалися до кінця жовтня, потім повинен був бути підписаний основний контракт», – заявив бізнесмен.

Коломойський зазначив, що він не знімав з ефіру шоу.

«Як висловився Ткаченко, в програмі відбувалося банальне розгойдування човна. Під час укладення контракту, йшлося про 100% об’єктивності: у запрошенні гостей, роботі соціологічної служби, людей, які тиснуть на кнопки. Але те, що побачив я і фахівці «1+1» у першій програмі, йшло в розріз із зобов’язаннями, які взяв на себе пан Шустер. Об’єктивності не було ні в чому, звичайне мочилово. Ляшко мочив Порошенка, а альтернативну точку зору в студії ніхто не представляв. Але, дозвольте, існують журналістські стандарти: балансу думок і т. д. Це було схоже на розп’яття. Ми обговорили з Ткаченком і він, як і ряд інших людей, підтвердив мої сумніви. У другій програмі сумніви викликала робота соціологічної служби», – пояснив він.

«Питання з соціологічною службою ми теж попередньо обговорили. Потім висловили наші побоювання пану Єлизарову і пану Шустеру. Розмовляти довелося, в основному, з Єлизаровим, Шустер особливо участі не брав. Так от він сказав, що вони працюють десять років з цією соціологічною службою і до неї ніколи питань не виникало. Я ж запропонував звернути увагу на те, що проблеми трапляються і більш поважних соціологічних панелях. Також вимогою була охайність: у програмах, які виходять в ефір, не повинні «стригти купони» і запрошувати гостей за гроші», – сказав бізнесмен.

За його словами, перед третьою передачею був «кричущий факт». «Там складний контракт. Я ще не прийняв рішення, чи адвокати будуть над цим працювати, але гроші вони нам (сторона Шустера) поки не повернули. Вони повернули частину суми, яка офіційно проходила», – зазначив Коломойський.

Бізнесмен пояснив, що офіційні гроші пройшли із «1+1» на рахунок «3S». Неофіційні – відправила компанія, яка співпрацює з «1+1» і купує для неї програми і матеріали. Вони були відправлені за контрактом такої ж їх компанії.

«Цю частину грошей нам не повернули. У нас є офіційний контракт, є юрист. Я спокійний. Ми ці гроші повернемо, сподіваюся, не доводячи до суду. Це не те, що «ліві» гроші готівкою з кишені в кишеню передавалися. Ні, все офіційно, все за контрактом. Правда, платежі проходили поза українського фінансового поля. Савік – громадянин Італії», – зазначив він.

Коломойський уточнив, що тема програми, яка не вийшла в ефір, була пов’язана з виборами мера.

«І ніяких дзвінків з Банкової мені не надходило. Навпаки, я зателефонував пану Ложкіну і запитав: «Ну що, запаслися попкорном вже»? Він: «так». Я: «А валідолом? Ну, так викидайте і те, і інше – передачі не буде», - розповів Коломойський.

За його словами, рішення про зняття Шустера з ефіру було за Олександром Ткаченком.

«Я був в курсі цього рішення. Мені ніхто не дзвонив і не погрожував. Але це (зняття Шустера з ефіру) не впливає на наші відносини (з Банкової) щодо «плюсів»: я весь час відчуваю тиск. Відчувають його журналісти «плюсів», – підсумував Коломойський.

Нагадаємо, що 25 вересня програма «Шустер Live» не вийшла в ефір каналу «1+1».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук