Коломойського та Боголюбова вивели зі складу наглядової ради «Укрнафти»

Коломойського та Боголюбова вивели зі складу наглядової ради «Укрнафти»
фото UBR
Натомість, до складу раду увійшла людина, близька до Ріната Ахметова

18 травня відбулися збори акціонерів найбільшого українського нафтогазовидобувача компанії «Укрнафта», на якому був обраний новий склад наглядової ради компанії. Водночас з її складу виключили українських мільярдерів, колишніх власників «ПриватБанку» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, пише «Новое время».

Голову НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва переобрали членом і головою нового складу наглядової ради.

Також від «Нафтогазу» на сьогоднішніх зборах були переобрані Сергій Коновець, Ярослав Теклюк і Поліна Загнітко. Окрім цього, було переобрано Уриела Цві Лейбера від Littop Enterprises Limited, Bridgemont Ventures Limited і Bordo Management Limited.

Акціонери припинили повноваження таких членів наглядової ради «Укрнафти»: Сергія Переломи, Петра Столяра, Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, Михайла Кіпермана і Ігоря Палиці.

Новими членами наглядової ради «Укрнафти» стали: Юрій Вітренко і Костянтин Пожидаєв від «Нафтогазу України», а також Володимир Ємцев, Максим Юхименко, Владислав Лазоренко і Марія Пітта.

Як зазначає «Українська правда», новий член ради — Костянтин Пожидаєв з 2005 по 2007 рік керував безпекою в ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова, з 2007 по 2011 керував УБОЗ Донецької області. З 2011 він був начальником УВС Кіровоградської області, а перед захопленням Донецька керував УВС Донецької області.

Як повідомляв ZAXID.NET, у 2016 році кіпрські компанії-формальні міноритарні акціонери «Укрнафти» подали позов до держави Україна на суму $4,674 млрд.

Позивачі – Littop Enterprises Limited, Dridgemоnt Ventures Limited і Bordo Management Limited – направили вимогу до Мін’юсту після рішення на їхню користь, прийнятого судом Стокгольма.

Три кіпрські компанії – міноритарні акціонери ПАТ «Укрнафта», вперше визнали (що випливає з документів) що вони підконтрольні громадянину України, Ізраїлю та Кіпру Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук