Команда з України взяла участь у турнірі для сепаратистів у Лондоні

СпортІгор Саджениця, 4 червня 201813331
Команда з України взяла участь у турнірі для сепаратистів у Лондоні
Команда «Kárpátalja»

Команда «Kárpátalja», яка представляє національну меншину угорців в Закарпатті, взяла участь у чемпіонаті для команд «невизнаних країн, регіонів, меншин і територій», що відбувається у Лондоні.

Повна назва команди – «Kárpátaljai Magyar Labdarúgó Válogatott Egyesület» (Підкарпатська угорська футбольна асоціація). Її було засновано у 2015 році. В неї на гербі зображено територію Закарпатської області, прапор та герб Угорщини та герб Закарпаття (ведмідь до фоні синьо-жовтого тла).

Варто зазначити, що так званий чемпіонат світу відбувається під егідою CONIFA – Конфедерації незалежних футбольних асоціацій поза межами ФІФА. Участь у чемпіонаті беруть такі команди, як «Абхазія» та «Південна Осетія», «Гренладнія», «Франконія», «Північний Кіпр», «Трансністрія», «Курдистан» тощо.

Таку команду можна сприйняти як і «сепаратистську» в Україні, так і таку, яка представляє національну меншість. Таких команд у чемпіонаті чимало – корейці у Японії, рохінджа у М’янмі.

Також участь у чемпіонаті брали і команди з окупованих Росією Донецької та Луганської областей – «ДНР» та «ЛНР», але вони не пройшли кваліфікаційний відбір.

ZAXID.NET звернувся за коментарем до МЗС України щодо цієї ситуації, однак коментар поки не отримав.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук