Командувач латвійської армії достроково подав у відставку

СвітЮлія Поліковська, 25 жовтня 20166390
Командувач латвійської армії достроково подав у відставку
фото ІА Regnum
Командувач Національними збройними силами Латвії генерал-лейтенант Раймонд Граубе

Командувач Національними збройними силами Латвії генерал-лейтенант Раймонд Граубе вирішив достроково покинути свою посаду. Про це повідомили в прес-службі канцелярії президента, поінформувало Delfi.

Рада національної безпеки у вівторок, 25 жовтня, прийняла заяву Граубе з проханням достроково відправити його у відставку. Президент Латвії поки не прокоментував рішення Граубе.

Коментуючи своє рішення, Граубе сказав, що він керував НЗС найдовше і вирішив піти у відставку після шести з половиною років безперервної служби на цій посаді, щоб «дати можливість розвиватися армійській піраміді».

Відповідно до закону, командувач НЗС затверджується на термін чотири роки і звільняється з посади за пропозицією президента Латвії. Передбачається, що Граубе продовжить командувати НЗС до моменту, поки Сейм не затвердить нового командувача.

Раймонд Граубе командував Націоналньими збройними силами Латвії з 1999 по 2003 рік і з 2000 по 2014 рік, а потім за пропозицією президента був затверджений на другий термін, який мав закінчитись у 2018 році.

Нагадаємо, у Латвії з 17 до 31 жовтня на модернізованому полігоні в Адажи і в прилеглій до нього місцевості проходять міжнародні військові навчання «Срібна стріла» за участі понад 3 тис. військовослужбовців з десяти країн.

На початку жовтня Національні збройні сили Латвії перевели у стан підвищеної готовності у зв’язку з високою активністю російських військових у безпосередній близькості до країн Балтії. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук