Командувач Об’єднаних сил пообіцяв підготувати ЗСУ «до повного звільнення окупованих територій»

Операція Об’єднаних сил стане заміною антитерористичної операції на Донбасі

Сергій Наєв 16 березня став командувачем операції Об'єднаних сил

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв заявив, що президент поставив перед ним завдання підготувати українські війська до повного звільнення окупованих територій і це завдання буде виконано.

«Президент України – головнокомандувач Збройних сил України поставив чітке завдання, щоб Збройні сили, а також сили і засоби інших збройних формувань і правоохоронних органів, були готові не лише вести оборонні дії, а й до повного звільнення окупованих територій. Як командувач Об'єднаних сил, я це завдання виконаю», – пообіцяв він в інтерв’ю «Укрінформу».

За повідомленням Наєва, наразі стан Збройних сил України дозволяє їм виконати поставлену ціль. «Я, як командувач Об'єднаних сил, зараз оцінюю стан Збройних сил України і виділених для проведення операції сил і засобів, як такий, що дозволяє їм виконати поставлені завдання», – зауважив він.

Нагадаємо, згідно з законом про реінтеграцію Донбасу, в Україні повинна завершитися антитерористична операція і розпочатися операція Об’єднаних сил, якою командуватиме військове керівництво. Президент Петро Порошенко призначив командувачем нової операції Сергія Наєва, а дата початку самої операції буде визначена окремим указом президента. При цьому в Генштабі заявили, що дві операції також можуть проводитися паралельно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук