Командування ВМС планує створити підводний флот з надмалих підводних човнів

Командувач Військово-морських сил (ВМС) України віце-адмірал Сергій Гайдук заявив, що на цей момент опрацьовується перспектива створення надмалих підводних човнів.

За його словами, підводний флот – елітний підрозділ ВМС, у зв'язку з чим командування приділяє серйозну увагу перспективному розвитку «підводної складової».

«Ми не маємо права втратити цю складову. Тому передбачаємо в перспективній структурі ВМС наявність підводного флоту. Ми готуємо до обговорення питання підготовки екіпажів, яким доведеться виконувати завдання особливої специфіки», – сказав віце-адмірал на брифінгу в Одесі у понеділок, 29 червня, передає УНІАН.

Як зазначив Гайдук, життєдіяльність підводного флоту, насамперед, залежить від відповідних морських (океанських) глибин. Після анексії Росією Криму і, відповідно, втрати баз підводних човнів, які там розташовані, в наявності ВМС України – акваторія від острова Зміїний до мису Тарханкут.

«Тут глибини незначні – до 50 м. Вони не дозволяють повною мірою використовувати підводні човни. Тому ми розглядаємо питання використання надмалих підводних човнів», – сказав Гайдук.

За його словами, також аналізуються можливості їх дислокації та райони для максимально ефективного використання.

Як повідомляв ZAXID.NET, до 2020 року боєздатність ВМС України збільшать 30 одиниць нової техніки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук