Комітет ООН проти катувань розгляне ситуацію в Україні

СуспільствоОксана Руда, 5 листопада 20141020

Комітет ООН проти катувань планує розглянути ситуацію в Україні на засіданнях, які відбудуться 5 та 6 листопада і транслюватимуться наживо. Про це повідомила прес-служба ООН.

«Україна є однією зі 156-ти держав-учасниць Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або принижуючих гідність видів поводження і покарання і зобов`язана регулярно проходити періодичні огляди в Комітеті, що складається з 10 незалежних експертів», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що Комітет буде брати участь в діалозі з урядовою делегацією з України, а також вислухає декілька доповідей представників неурядових організацій, зокрема, і в контексті останніх подій.

«Серед можливих питань, що будуть порушені на засіданнях: юридичні гарантії для затриманих; політика щодо запобігання катувань; умови утримання в тюрмах, смерть в ув`язненні; компенсації і реабілітація для жертв тортур та жорстокого поводження; насильство щодо жінок і дітей, зокрема, і з торгівлею людьми; насильство щодо осіб з етичних і національних меншин; розпалювання ненависті та злочинів на ґрунті ненависті; захист від залякування або насильства щодо всіх осіб, зокрема й тих, що проводять моніторинг за дотриманням прав людини», – поінформували в ООН.

Зазначимо, за прямою трансляцію засідань можна поспостерігати за адресою:  http://www.treatybodywebcast.org/.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук