Комітет солдатських матерів Росії заявляє про 15 тис. російських військових на Донбасі

На Донбасі перебувають приблизно 15 тис. російських солдатів.

Про це заявила голова союзу Комітетів солдатських матерів Росії Валентина Мельникова, передає телеканал «Дождь».

За її словами, серед російських солдатів, яких відправляють в Україну, є не лише контрактники, але і ті, хто проходить службу на строковій основі. Однак важко сказати, скільки з них не мають документів військовослужбовців, а мають розірвані контракти або перебувають, як офіцери, в безстроковій відпустці.

Мельникова розповіла, що один солдат, який служив на полігоні в Гуково в Ростовській області, надіслав своїй матері повідомлення, в якому розповів, що полковник Мединський зібрав солдатів і сказав підписати контракт.

«Ми вас відправимо в Луганськ. Не підпишете – я сам за вас підпишу, – навела вона слова полковника.

Голова Комітету також підкреслила, що поки невідомо, скільки взагалі російських солдатів загинуло за цей час на території України.

«Коли кажуть, що в Афганістані загинули, скільки вони там кажуть, 14 тисяч, чи що, або 15 тисяч людей - це, насправді, нахабна брехня. Тому що документів не було, нічого не оформлено. Хто в госпіталі від поранення, від контузій помер - взагалі нічого не оформлено. Ну, і тут (в Україні) теж саме. Ось хтось побачив, журналісти ось побачили скільки-то людей, а насправді ж ніхто не знає. Коли десь через півроку сім'ї зрозуміють, що їх кинули, грубо кажучи, що їм обіцяли, що ми вам допоможемо, а почнуться проблеми, ось тоді підуть у Фонд права матері до сусідів, у наші комітети. Допоможіть, ось син загинув на війні, а нам ні те, ні се, ні п'яте, ні десяте. Ось тоді ми дізнаємося, скільки загинуло», – розповіла Мельникова.

Нагадаємо, що офіційно Росія заперечує будь-яку участь своїх військових у війні, що триває на Донбасі. Натомість українська сторона неодноразово наводила докази участі російських військових, в тому числі і солдат строкової служби, у військових діях у зоні АТО.

А тим часом, батьки солдатів з усієї Росії повідомляють, що їхніх синів відправляють на Донбас.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук