Компанія Ахметова подарувала Івано-Франківську реанімобіль

СуспільствоАК, 5 червня 20143330
Компанія Ахметова подарувала Івано-Франківську реанімобіль

Івано-Франківський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф отримав сучасний реанімобіль вартістю близько мільйона гривень. Реанімобіль придбаний коштом компанії ДТЕК, що належить Рінату Ахметову, в рамках угоди про соціальне партнерство з Івано-Франківською областю, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Новий реанімобіль найвищого класу «С» оснащений усім необхідним від електрокардіографа до апарату штучної вентиляції легенів. Також він добре себе зарекомендував під час руху на складних ділянках дороги.

«Згідно нормативів для області вистачило б 10 таких реанімобілів», - каже головний лікар обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський.

Вікторія Гриб, керівник департаменту соціального розвитку компанії ДТЕК, куди входить і Бурштинська ТЕС, вважає таку форму допомоги місцевим медикам природною.

 «Ми розуміємо, що не можемо тут вести бізнес і не співпрацювати з громадою. Це важливо і для співробітників, і для людей, які живуть на територіях, де працює компанія. Дуже важливо, щоб люди отримували допомогу тоді коли вони її потребують, особливо коли йдеться про здоров’я та життя», - каже Вікторія Гриб.

Загалом, згідно із стратегії соціального партнерства, протягом 2013-2015 рр. ДТЕК зобов’язався спрямувати на розвиток соціальної сфери 15-тисячного Бурштина понад 13 млн грн. Гроші мають витратити на 5 напрямків – охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціальної інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук