Компанія Apple анонсувала нову версію Mac OS High Sierra

Нова система вже доступна сертифікованим розробникам з понеділка, 5 червня

СвітРоман Ганкевич, 5 червня 20175090
Компанія Apple анонсувала нову версію Mac OS High Sierra
фото AIN.ua
У новй версії ОС оглядарка Safari зможе обробляти Javascript на 80% швидше, ніж Chrome

Компанія Apple розповіла про нову версію Mac OS під назвою High Sierra. З її впровадженням Apple планує надати користувачам нові технології, функції і поліпшення, інформує AIN.ua.

Як зазначається, у новій системі оглядарка Safari стане найшвидшим браузером і зможе обробляти Javascript на 80% швидше, ніж Chrome. Також розробники звернули увагу на покращення зручності роботи користувачів. Зокрема, Safari блокуватиме автоматичний запуск відтворення відео. Додатково повідомляється про впровадження функції Intelligent Tracking Prevention, яка має забезпечити приватність користувачів. Завдяки використанню алгоритмів машинного навчання ця функція буде ізолювати відстеження персональних даних на сайтах.

Повідомляється про оптимізацію роботи клієнта електронної пошти Mail. Покращений дизайн дозволятиме розміщувати важливі повідомлення у верхній частині екрану і більш зручно працювати з текстами листів, а оптимізований механізм зберігання поштових баз даних займатиме відтепер на 35% менше місця на диску.

У додатку Photos з'явилася нова постійна бічна панель і поліпшене меню фільтрації для пошуку фотографій. Розробники додали нові інструменти редагування зображень, зокрема функцію «Крива кольору» - для більш точного коригування відтінку і контрастності. Можна буде також вибірково редагувати кольори. Сторонні ж компанії зможуть інтегрувати модулі замовлення фотокниг для додатка Photos.

Разом з тим, розробники говорять про впровадження нової файлової системи Apple File System (AFS), яка буде використовуватися за замовчуванням замість HFS. Нова файлова система забезпечить вбудовану підтримку шифрування, захист від збоїв, миттєве копіювання файлів та каталогів і багато інших покращених можливостей.

Багато поліпшень обіцяють і для програм обробки відео. Повідомляється про підтримку стандарту H.265/HVEC, впровадження нової версії API Metal - Metal 2, а також про підтримку віртуальної реальності.

Операційна система Mac OS High Sierra вже доступна сертифікованим розробникам з понеділка, 5 червня, публічну бета версію оприлюднять пізніше цього ж місяця, а безкоштовне оновлення для нової системи обіцяють восени цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук