Компанія Cisco Systems постачала до РФ обладнання в обхід санкцій ЄС

СвітРоман Ганкевич, 24 травня 20158270
Компанія Cisco Systems постачала до РФ обладнання в обхід санкцій ЄС
фото BuzzFeed
Cisco Systems нахабно порушувала санкції, які ЄС запровадив проти Росії

Світовий лідер з розробки мережевого обладнання, компанія Cisco Systems, змінювала назви посередників в документації, щоб постачати до Російської Федерації свою продукцію в обхід прийнятих з боку ЄС санкцій проти Росії.

Це випливає з розслідування, проведеного журналістами видання BuzzFeed.

У розпорядженні журналістів опинилися між іншим внутрішнє листування та документація російського представництва Cisco.

Як виявилося, корпорація продовжувала постачати обладнання для Міноборони, ФСБ і Роскомосу через «прокладку» у Нідерландах, незважаючи на введені Європою торгові обмеження.

Журналісти Buzzfeed з’ясували, що Cisco виконувала контракти перед окупантами Криму і Донбасу, використовуючи підставних замовників. Однак ініціатором нелегальної співпраці стали саме російські відомства, які зажадали знайти способи забезпечити поставок обладнання.

Також відомо, що контракти з військово-промисловим комплексом Російської Федерації були замасковані під угоди з Торгово-промисловою палатою РФ, хоча кінцевим покупцем продукції Cisco були російські міністерства і відомства. У компанії офіційно не визнали факт поставок в обхід санкцій за допомогою підставних фірм, але з іншого боку, e Cisco не стали спростовувати справжність документації, яка опинилася в розпорядженні журналістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук