Компанія ДТЕК планує і надалі співпрацювати зі Львовом

СуспільствоІрина Знась, 23 січня 2015, 11:46 361 0

Компанія ДТЕК планує у 2015 році продовжити співпрацю з містом у напрямку розвитку системи охорони здоров’я. Про це сьогодні, 22 січня, під час відкриття модернізованого блоку інтенсивної терапії в кардіології, закупівлю обладнання в якому фінансувала компанія ДТЕК, розповіла керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

«У країні зараз економічна і політична криза, тому підтримувати партнерські відносини дуже важливо. А зі Львовом в нас дійсно багаторічні партнерські відносини. Програму соціального партнерства ми почали у 2012 році і відтоді інвестували в медичну галузь Львова 4,8 млн грн. і сподіваємося, що будемо продовжувати співпрацю і далі. Зараз ми розглядаємо бюджет компанії, і хоча для нас, як і для країни, важкі часи, але ми будемо продовжувати співпрацю та вкладати в охорону здоров’я», – розповіла Вікторія Гриб.

За її словами, компанія відчуває зворотній зв’язок як від міської влади, так і безпосередньо від лікарів, які з задоволенням беруться за впровадження новітніх технологій.

«Ми будемо обговорювати наші майбутні проекти з міською радою та лікарями. Дуже важливо, щоб не просто хтось один вирішував, що треба робити, треба разом сідати за стіл, і дивитись, що найважливіше сьогодні. Це важливо, щоб ми дійсно відчували один одного і підставляли плече. Якщо цього не буде, ми ніколи не вирішимо проблеми у нашій державі», – зазначила Вікторія Гриб.

Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб розповів про якісне оновлення блоку інтенсивної терапії Львівської кардіології завдяки фінансовій  допомозі у 1 млн гривень від ДТЕК. Він додав, що пропонуватиме інвесторам продовжити допомогти в облаштуванні відділення реабілітації в Лікарні швидкої медичної допомоги.

«У 2009 році ми задумали відкриття відділення реабілітації, розробили проектно-кошторисну документацію, але не змогли приступити до виконання робіт через брак коштів. Цього року сподіваюсь, що ми почнемо ремонт відділення. Багато травмованих із порушенням функції кінцівок, хребта, і їм треба цю реабілітацію десь провести, людям треба десь вчитись жити наново. У цій лікарні є всі профільні відділення, тому саме тут потрібно робити відділення реабілітації. Тому я пропонуватиму ДЕТЕК, щоб вони допомогли нам реалізувати цей проект», – розповів Володимир Зуб.

Зазначимо, що ДТЕК – це найбільша енергетична компанія України, яка входить до фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент». Основною продукцією компанії є електроенергія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук