Компанія Edvantis запустила унікальний навчальний проект BootCamp 2016

Суспільствопромоція, 15 червня 2016, 12:02 1600 0

Компанія Edvantis запустила масштабну програму з підготовки програмістів BootCamp 2016. Для успішної кар’єри в ІТ потрібно більше знань і досвіду, ніж дає університетська освіта, тому програма відкриває двері у професію студентам і випускникам. З поміж 450 кандидатів обрали 28 найкращих.

«Молоді люди будуть проводити в нашому офісі по 10-12 годин щодня,  це дуже інтенсивна навчальна програма. І відповідно, ми плануємо 12 технологічних модулів, які будуть викладатися нашими найкращими програмістами», — зазначив технічний директор і співзасновник компанії Edvantis Дмитро Петров.

Окрім технічних предметів, студенти вивчають англійську та німецьку мови. На відміну від інших подібних програм, студентам Edvantis BootCamp платитимуть стипендію. Випускники програми зможуть розпочати кар’єру у цій компанії.

«Ми будемо розділятися на групи, кожен буде займатися своїм проектом від початку і до кінця, а наприкінці навчання ми здаємо свої проекти», — розповів студент програми Edvantis BootCamp 2016 Денис.

«Якщо ми далі вивчимося і покажемо свої знання на хорошому рівні, зробимо свої проекти дійсно добре, то тоді ми отримаємо офер і можемо далі залишитися працювати», — сказала студентка програми Edvantis BootCamp 2016 Тетяна.

Edvantis BootCamp втілює передовий світовий досвід інтенсивної підготовки студентів. Крім технічних тренінгів, студенти мають заняття з йоги, айкідо і медитації, аби збалансувати інтелектуальну напругу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук