«Компанія Ензим» очищує виробничі стоки біологічними методами

Суспільствопромоція, 12 жовтня 2016, 08:30 399 0

Поділитись інноваційним досвідом. «Компанія Ензим» єдина у Львові уже понад десять років застосовує біологічні методи очищення стічних вод  кисневий і безкисневий.

«В результаті цього процесу ми отримуємо біогаз в кількості, яка на сьогодні нам забезпечує порядку 50% наших потреб в природному газі. Цього року ми запроваджуємо ще одну додаткову стадію анаеробної очистки, що дасть можливість поглибити її якість і отримати більшу кількість біогазу. Ми плануємо закривати до 70% потреб природного газу», пояснив технічний директор ПрАТ «Компанія Ензим» Микола Шустер.

Країни-виробники цього обладнання Німеччина, Швейцарія, Італія, Чехія, Австрія та Польща. Працює воно цілодобово і безперервно.

«За період, якщо взяти сумарно тих 14 років, підприємство капіталізувало на ці очисні споруди біля 12 мільйонів євро», додав технічний директор ПрАТ «Компанія Ензим» Микола Шустер.

Роботу комплексу «Ензим» презентував під час Міжнародного Львівського Екофоруму «Вода та Енергія». Участь у ньому компанія взяла як експерт. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук