Компанія Hewlett-Packard закрила свій завод в Росії

ЕкономікаО.Г., 28 липня 20151370

Компанія Hewlett-Packard ліквідувала під Санкт-Петербургом свій завод із виробництва персональних комп'ютерів. Про це пише «Коммерсантъ».

Завод закрився через падіння на 44% ринку комп'ютерів відповідно до даних за перший квартал 2015 року.

Зокрема, 8 липня Hewlett-Packard ліквідувала в Росії ТОВ «Хьюлетт-Пакард Фекторі», зареєстроване в селищі Шушари під Петербургом. За цією адресою розташовувався завод з виробництва персональних комп'ютерів компанії, запущений в квітні 2010 року спільно з тайванським виробником електроніки Foxconn.

Виробництво на ньому було зупинено ще в середині 2014 року. У прес-службі Hewlett-Packard повідомили, що в квітні 2014 виробництво комп’ютерів було перенесено з Санкт-Петербурга в Чехію №з метою економії, а також для оптимізації логістики». У Foxconn не відповіли на запит видання.

«Завод закрили через економічні причини. Собівартість персональних комп’ютерів, зібраних в Росії, значно вища від тих, які зібрані в Азії. Коли приймали рішення про закриття виробництва, розмов про імпортозаміщення ще не було, а тому російська збірка не була затребуваною», — пояснили виданню джерела, наближені до компанії Hewlett-Packard.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук