Компанія «Іллєнко Фільм» відмовилась від державного фінансування свого проекту

Компанія «Іллєнко Фільм» звернулась до Державного агентства України з питань кіно з проханням не включати проект «Доповідна Апостолові Петру або парадигма Юрія Іллєнка» у програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2015-2016 рр.. Про це повідомляють у Держкіно.  

Документальний фільм про видатного українського режисера та оператора Юрія Іллєнка (режисер Віктор Політов, автори сценарію Богдан Жолдак та Віра Мельник) розробляється вже більше ніж півтора року. Вперше проект був поданий на розгляд Державного агентства України з питань кіно восени 2013 року, і за результатами першого туру 6-го конкурсного відбору отримав один з найвищих балів. Після скасування 6-конкурсного відбору доопрацьований проект було повторно подано до участі у 7-му конкурсному відборі кінопроектів. За результатами другого етапу фільм отримав найвищу рейтингову оцінку в категорії неігрових фільмів.

Проте у зв’язку з прийняттям Державного бюджету України на 2015 рік, у якому передбачене надзвичайно мале фінансування кіновиробництва та оскільки компанія «Іллієнко Фільм» працює над залученням приватного фінансування для реалізації цього проекту, було вирішено відмовитись від державних коштів на користь інших переможців конкурсу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук