На пітчингу Держкіно лідирують проекти Володимира Тихого та Мирослава Слабошпицького

Держкіно оприлюднило протокол кінопроектів для формування програми виробництва та розповсюдження національних фільмів 2015-2016 рр.

У форматі відкритих пітчингів (презентації кінопроектів) Експертною комісією з питань кінематографії розглянуто 73 кінопроекти.

За результатами пітчингів, на підставі висновків експертної оцінки презентованих кінопроектів та за підсумками обрахування виставлених експертами балів, Експертна комісія з питань кінематографії затвердила перелік кінопроектів, які претендують на включення до програми створення та розповсюдження національних фільмів на 2015-2016 роки.

Найкращі результати продемонстрували проекти картин «Люксембург» (режисер - Мирослав Слабошпицький - 44 бали, ТОВ «Студія Гармата Фільм»), «Доповідна Апостолові Петру або парадигма Юрія Іллєнка» - 42,5 балів, (Віктор Політов, ТОВ «Іллєнко Фільм) та «Бранці» - 42 бали (Володимир Тихий,  ТОВ «Директорія Кіно»).

Нагадаємо, Мирослав Слабошпицький – режисер фільму «Плем’я», найбільш титулованого українського фільму за часів незалежності України.

Юрій Іллєнко - видатний український кінорежисер та кінооператор, постановник фільмів «Криниця для спраглих» та «Ніч на Івана Купала». «Доповідна Апостолові Петру» - документальний фільм, присвячений Іллєнку.

Володимир Тихий – режисер фільмів «Залена кофта» та «Наша Надія», продюсер та один із авторів альманахів «Мудаки» та «Україна, гудбай», співзасновник кінооб’єднання «Вавилон’13».  

 Які саме кінопроекти перемогли, стане відомо згодом. Наразі Державне агентству України з питань кіно здійснити формування Програми створення та розповсюдження національних фільмів на 2015-2016 роки відповідно до рейтингових оцінок, затверджених Експертною комісією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук