Компанія Kinolife Distribution припинила показ українських короткометражок через нерентабельність

Як випливає зі слів директора компанії, це пов’язано з відмовою кінотеатрів показувати таке кіно

Компанія Kinolife Distribution, яка займається організацією фестивалів короткометражних фільмів, заявила, що більше не працюватиме з українським кіно. Таку заяву озвучив керівник компанії Ілля Свідлер. З його слів, представники кінотеатрів переконали компанію більше не працювати з українськими фільмами.

«Представники кінотеатрів України (90% кінотеатрів), в тому числі наші партнери, переконали нас більше не працювати з українським кіно. Ми вислухали і прийняли точку зору наших партнерів-кінотеатрів і їхніх колег по цеху. Компанія Kinolife Distribution більше не буде випускати українське кіно. Дякую за фідбек, кінотеатри, спасибі за працюючі закони, Міністерство культури України та Державне агентство України з питань кіно», – іронічно написав він.

При цьому Свідлер подякував тим кінотеатрам, які повірили в українське кіно.

У коментарях під дописом керівник Kinolife Distribution детальніше пояснив свою позицію. Зокрема, він зазначив, що українські кінотеатри готові показувати лише «блокбастери» українського виробництва. В той же час, за його словами, українські кінотеатри готові показувати «будь-яке якісне незалежне короткометражне кіно, але не українське».

Разом з тим Ілля Свідлер допустив, що компанія продовжить показувати українське кіно за двох умов: коли запрацюють закони щодо українського кіно (квоти, штрафи), а також буде підтримка й просування українського кіно з боку держави.

Kinolife Distribution – організатор міжнародних фестивалів короткого метру у 100 кінолокаціях світу: від Мексики до Південної Африки. У портфоліо компанії - повнометражні картини компаній Gamount та Worner Bros. Pictures.

4 липня стартував організований Kinolife Distribution кінофестиваль «Літо. Дзига. Love», у рамках якого покажуть фільми-лауреати та стрічки-номінанти на премію «Золота Дзиґа». Зі слів Свідлера, це – остання збірка українського кіно від KINOLIFE Distribution.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук