Компанія «РІЕЛ» забудує територію нафтомаслозаводу на Підзамчі

Новий житловий комплекс збудують на території площею 4,4 га

ЕкономікаКатерина Родак, 27 грудня 201922231
Територію нафтомалозаводу забудують житлом

Будівельна компанія «РІЕЛ» збудує житловий комплекс на території колишнього Львівського дослідного нафтомаслозаводу на Підзамчі. Під час засідання 27 грудня виконавчий комітет Львівської міської ради видав на це будівництво містобудівні умови і обмеження.

Новий житловий комплекс збудують на закинутій території колишнього нафтомаслозаводу на вул. Хмельницького, 207 площею 4,4 га. Максимальна дозволена на цій території висота будинків – 57,5 метрів. Судячи із візуалізацій, які надав забудовник, новий житловий комплекс складатиметься з кількох будинків 4-12 поверхів. Представники забудовника під час засідання виконкому заявили, що загальна площа житлового комплексу становитиме 67,5 тис. м², з цієї площі близько 41 тис. м² передбачають під житло, а 26,5 тис. м² – під комерцію та офіси. Також забудовник планує збудувати дитячий садочок на 150 місць.

Мер Львова Андрій Садовий обурився через відсутність у житловому комплексі громадських приміщень для дозвілля мешканців. Попри це виконком проголосував за видачу містобудівних умов і обмежень на це будівництво, однак мер Львова Андрій Садовий попросив представника забудовника врахувати під час фіналізації проекту необхідність виділення приміщень під соціальні та громадські заклади, зокрема міську медіатеку.

Візуалізація майбутнього житлового комплексу на території нафтомаслозаводу

Варто зазначити, що новий житловий комплекс стане частиною проекту «РІЕЛу» «Містечко Підзамче», в який увійдуть три житлові комплекси на території заводів «Нафтомалозавод» та «Алмазінструмент».

Раніше Львівська міська рада погодила будівництво приватної школи на території нафтомаслозаводу, де зможе навчатись 750 дітей.

Замовником будівництва ЖК на території нафтомаслозаводу є ТзОВ «БК "Приватбуд-Львів"», що зареєстроване в Івано-Франківську. Засновниками цієї фірми є Валерій Бурлак з Івано-франківської області та митний брокер з Яворова Володимир Лучко.

Президентом будівельної компанії «РІЕЛ» є 41-річний Ростислав Мельник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук