Компанія «Центренерго» закупить російське вугілля по $80 за тонну

ЕкономікаІрина Данилів, 14 листопада 20142140

Енергогенерувальна компанія ПАТ «Центренерго» уклала договори на постачання до кінця поточного року 509 тис. тонн вугілля російського походження за ціною $80 за 1 тонну (без урахування витрат на доставку), повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням прес-служби компанії, таке рішення було ухвалено у зв'язку з дефіцитом вугілля енергетичного марок «А» і «Т», що утворився в країні. До кінця поточного року «Центренерго» закупить 509 тис. тонн вугілля російського походження за ціною $80 за 1 тонну (без урахування витрат на доставку).

За даними компанії, ціна вугілля, що закуповують в ПАР становить $86 за тонну, а з урахуванням витрат на транспортування ціна виростає до $110-112 за тонну.

«Основними умовами при укладанні договорів на поставку вугілля є ціна з врахуванням параметрів якості та енергетичної цінності вугільної продукції, а також умови постачання та розрахунків. Робота з пошуку надійних постачальників та укладання відповідних договорів і контрактів наразі продовжується з урахуванням мінімізації ризиків пов’язаних з нестабільним постачанням вугілля», - йдеться в повідомленні.

За офіційними даними запаси вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС) України в період із 3 по 10 листопада збільшилися на 2,1% (на 34,83 тис. тонн) - до 1 млн 657,17 тис. тонн. Для стабільного та успішного проходження опалювального сезону запаси на складах у цей період мають становити вдвічі більше.

ПАТ «Центренерго» експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС сумарною встановленою потужністю 7550 МВт. Державі в особі НАК «Енергетична компанія України» належить 78,3% акцій «Центренерго».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук