Компанія ВОЛЯ оголошує про відкриття у Львові Центру сучасних технологій

Суспільствореклама, 23 червня 20156390

Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ оголошує про відкриття у Львові Центру сучасних технологій (ЦСТ), в якому буде впроваджена нова концепція спілкування з клієнтом. У ЦСТ львівські абоненти зможуть не тільки отримувати консультації з будь-яких питань, але і тестувати інноваційні послуги провайдера.

Новий ЦСТ розташований в центрі міста — на проспекті Шевченка, 3. У відповідності з міжнародними стандартами приміщення розділене на п'ять зон: обслуговування, демонстрації, тестування та перевірки обладнання, самообслуговування (IBOX і Портал абонента) та ігор. Такий підхід допомагає прискорити процес обслуговування клієнтів, зробити його більш приємним і значно скоротити час очікування. Сприятливу атмосферу підсилює дизайн інтер'єру, в якому використані корпоративні кольори ВОЛІ.

Центр сучасних технологій повністю виправдовує свою назву і відповідає європейським вимогам: тут кожен відвідувач може познайомитися з новітніми технологіями і продуктами компанії, підключитися до послуг і придбати необхідне обладнання. У приміщенні також є безкоштовний безпровідний доступ в Інтернет (Wi-Fi).

Спеціально до відкриття ЦСТ компанія ВОЛЯ запустила конкурс з розіграшем планшетного комп'ютера iPad Mini. 

До конкурсу будуть запрошені нові або існуючі абоненти компанії, які в період з 26 до 30 червня включно відвідають новий центр сучасних технологій. 

Детальна інформація про конкурс буде доступна в день відкриття на сайті компанії www.volia.com,  а також у самому ЦСТ у Львові на проспекті Шевченка, 3.

Ім'я щасливого переможця буде визначено через сервіс random.org 10 липня.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук