Компартія має отримати свій Нюрнберзький трибунал, – Кайда

Христина Нога, 8 травня 2012151613
Компартія має отримати свій Нюрнберзький трибунал, – Кайда
фото poglyad.te.ua
Олексій Кайда

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда вважає, що Комуністична партія має отримати свій Нюрнберзький трибунал. Про це він сказав в Тернополі під час мітингу за загиблими та замордованими тоталітарними режимами Гітлера та Сталіна.

Окрім цього, голова облради сказав, що події Другої світової війни – чи не найтрагічніші події в історії людства. І винуватцями їх цілком однаково є, як нацистська Німеччина, так і більшовицький Радянський Союз. «Криваві жнива війни, яку розв’язали Гітлер і Сталін, налічують десятки мільйонів жертв. Обидва диктатори заради панування нищили народи», – сказав Олексій Кайда.

Також Кайду обурює той факт, що деякі політичні сили заради своїх вузько партійних інтересів намагаються червоні стяги знову зробити державними символами.

«Сьогоднішня центральна влада у спілці з комуністами та олігархами намагається використати Другу світову війну, щоб відволікти громадян від своєї нинішньої злочинної діяльності. Ми добре усвідомлюємо – Гітлер та Сталін створили режими масового вбивства. Тому і вони, і їх поплічники у кривавих справах, нинішні послідовники мають розглядатись як злочинці перед людством», – сказав голова Тернопільської обласної ради, «свободівець» Олексій Кайда.

Нагадаємо, Нюрнберзький процес – міжнародний судовий процес над колишніми керівниками гітлерівської Німеччини. Проходив у м. Нюрнберг з 20 листопада 1945 по 1 жовтня 1946 р. в Міжнародному військовому трибуналі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 13

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Йосип Вісаріонович 8 травня 2012, 19:59

  У мене складається враження що ви “георг” тяжко хорієте партійністю в історії. Згаданий вами Котовський загинув ще під час громадянської війни і жодної причетності до організації голодівок не мав. Як і Ворошилов чи Сталін (хоча це ще є дискусійним питанням).
  Раджу вам в цьому контексті згадувати кагановичів, хатаєвичів, хрущових, молотових...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Йосип Вісаріонович 8 травня 2012, 19:31

  Людоїду-мрійнику Кайді, і йому подібним:

  Про причини смертності в Ауштвіці ХХІ ст. (тобто в Україні):

  65-70% з усіх померлих помирають від хвороб спричинених серцево-судинними захворюваннями (в СРСР таких було 6-%);
  12% від онкологічних захворювань (раніше таких було 2-3%);
  5% від туберкульозу;
  9% через так звані “зовнішні причини”, серед котрих найбільше помирають від отруєння неякісними продуктами харчування (причому, хто протягнув у лікарні місяць після отруєння, той вже вважається як померлий від онкології чи серцево-судинних хвороб, а не від отруєння, коли такому до 60 років, або таким, що помер власною смертю, коли йому за 60 років.

  Тобто в Україні максимум кожен двадцятий йде з життя природнім шляхом, по-старості. Ще 15 років такого не було. Вважається, що 80% хвороб спричинені неякісними продуктам харчування, тобто харчовими отруєння, що принаймні з 2008 року стало масовим явищем в Україні. І це явище масового отруєння українців має усі ознаки геноциду народу Русі-України, бо чи не усі неславянські і нехристиянські діаспори на Русі-Україні перед тим чомусь масово відновили, вже давно забуту у нас, кашерну практику харчування.

  Найбільше руйнують здоров'я українців узаконені МОЗ-овськіми кашерниками-антихристами так звані харчові добавки в продуктах харчування, різного роду хімічні замінники натуральних продуктів (ролинної олії, цукру, молочних виробів...) і фальсифікат в торгових мережах.
  А на ринках загрозою є братки СЕСівців, торгаші перекупники, котрі бадяжать усе придбане ними у селян і навіть умисно труять, як і їх братки по вірі аптекарі.

  Величезне поширення безпліддя пояснюють здебільшого неправильним лікуванням антибіотиками, але сьогодні і в продуктах харчування достатньо антибіотиків. І не тільки антибіотиків.
  Що стосується простатиту то я ще не зустрічав аби тим хворів той хто не користується презервативами. Мабуть якість і безпечність презервативів ніхто не контролює в Україні. Тим більше, що тепер в злочинців вже є отруйні речовини котрі здатні проникати через шкіру. Целофанова упаковка презервативів для таких ядів не є перешкодою і їх можна нанести й під час продажі в аптеці. Або таким ядом можна обробити звичайну лавочку, сівши на котру можна собі "придбати" не лише простатит.
  Я вже тут на сайті якось запитував, у котрій львівській аптеці не промишляють різного роду нехорошими справами, але відповіді так і не отримав. Купляю в аптеках наразі лише йод, зеленку, активоване вугілля, бинт і вату, але і з тим виникають чомусь великі проблеми (найчастіше з безпечною придатністю активованого вугілля) і очевидно не через виробника.


  Недавно ВРУ за рекомендаціями ВООЗ-у і лобіюванням якогось “благодійного фонду” прийняла зміни до закону про боротьбу з захворюванням на туберкульоз, згідно котрих МОЗовські терористи-отруйники зможуть запровадити в тубдиспансер любого неугодного громадянина України. Позов медиків, котрий суд зобов'язаний розглянути (проштампувати) протягом 24 год. і ви в'язень тубдиспансеру; карально-бандитська психіатрія буде відпочивати як невинне ягнятко. В місцях ув'язнення ці антихристи в халатах вже давно мають право на примусове "лікування" і як результат більшість в'язнів отримали там хронічно хворі органи дихання. Коли Президент підпише ці зміни, то вже так мабуть буде з усіма українцями в Україні.


  Хай те плем'я антихристів, нацистів, вбивць, наклепників і кашерників (котре організувало сучасний геноцид народу Русі-України) буде прокляте, разом з їх друзями, слугами і халуями!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • NAZ 8 травня 2012, 19:03

  молодець кайда! ну не нюрнберг, а свій.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук