Кому вони гірше зробили?

Володимир Цибулько, 27 листопада 20094460

Говорив з кількома знайомим про позачергову сесію, і про голосування з приводу фінансування антигрипозних заходів. Люди сходяться на думці:” Це голосування з приводу грипу - ніж у спину простим людям!”. Як би регіонали із заукраїнцями не клялися про різні мотиви цього голосування, але мета цього голосування була спільна.

Люди, особливо в Західній Україні й так ледве відходять від шоку, від усіх цих смертей - а  тут загроза  другої хвилі, особливо якщо вона десь за три тижні прийде, просто посіє таку паніку, що тяжко собі  уявити. Кому вони гірше зробили? ВонІ? Юлії Тимошенко чи людям, власним виборцям, кинутим тими ж самими політиками напризволяще?

Ще зовсім недавно ми з огидою сприймали будь-яке спільне голосування частини правлячої коаліції разом з регіоналами – голосування це виглядало як мінімум зрадою виборця, відмовою від виборчих обіцянок, чи якщо хочете – виборчих зобов’язань. Те голосування стосувалося  урізання прав громадян, і люди дали доволі жорстку відсіч, принаймні журналістське середовище першим зреагувало на ситуацію. А як реагувати зараз?  Невже перша хвиля грипу і абсолютна розгубленість  частини політикуму  перед катастрофою нічому нас не навчили. Може серця регіоналів, зашкарублі від смертей сотень шахтарів у вугільних відвалах, просто  не  можуть м’якнути перед сотнями померлих від грипу? Чи може це голосування з приводу антигрипозних заходів – звичайна помста помаранчевому електоратові за Майдан?  Чому Президент так і не зреагував на поведінку міністра охорони здоров’я, котрий просто  перед очима всієї країни обдурив Президента, запевняючи його перед телекамерами, що країна готова до оборони від грипової атаки. Чому заукраїнці перетворилися із заукраїнців у простих протиюльців?  Адже „За Україну!” - це не лише  „Проти Юлі!” – тим більше, що „За грип!” це вже точно і не „за Україну!”,   і тим більше не „За Ющенка!”

Все це різномотивоване  грипозне голосування здається витравлює в людях  останні крихти довіри до кожного  з інститутів влади. Виглядає так, що всі проти людей . Здається нормальна національна еліта в часи будь-яких загроз повинна об’єднуватися  заради, якщо не людей, то хоча б заради власного виживання. В українському варіанті виглядає так – заради власного виживання об’єдналися не проти грипу, а  проти Тимошенко. А заради людей? А ну їх в баню, тих людей, нехай самі як хочуть виживають! Логіка цілком українська. І чим ця  еліта не окупаційна? Чим вона відрізняється від окупантів? 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук