Комунальні автобуси Львова можуть бути заблоковані вже найближчим часом

Економікановини компаній, 16 листопада 201722621

26 жовтня 2017 року депутатами Львівської Міської Ради було скасовано Меморандум про врегулювання заборгованості в розмірі 28,1 млн. грн Львівського Комунального АТП № 1 перед ТОВ «Львівські автобусні заводи».

До теперішнього часу ЛК АТП №1 рішення судів зі сплати заборгованості, що набрали законної сили, не виконав.

ТзОВ «Оптимум Фактор» набуло права вимоги за договорами поставки громадських ТЗ і є новим належним кредитором. Це підтверджено рішеннями суду та виконавчою службою.

Станом на 1 листопада 2017 року весь транспорт ЛК АТП № 1, яке забезпечує 70% громадських перевезень міста та всі банківські рахунки – заарештовані. Для уникнення повної зупинки підприємства між кредитором, ЛК АТП №1 та міською владою досягнуто короткотермінового компромісу щодо тимчасового вільного використання автобусів.

ТзОВ «Оптимум Фактор» врегульовує проблемні та безнадійні борги у корпоративному та банківському секторах з 2010 року. Є учасником всеукраїнської асоціації «Укрфактор», працює з міжнародними банківськими установами та має особисті письмові подяки від їх керівників. Має ліцензію Нацкомфінпослуг №1037.

Відкриті державні реєстри підтверджують, що засновниками товариства були і є громадяни України з моменту реєстрації. В процесі діяльності та при необхідності відбуваються тимчасові зміни учасників. Компанія «Оптимум Фактор» стоїть осторонь будь-яких політичних інтриг, та вирішує питання в межах законних повноважень.

У 2010 році виникла заборгованість ЛК АТП №1 перед ТОВ «ЛАЗ» за поставлені автобуси «ЛАЗ» під час підготовки до «Євро-2012», яка протягом семи років не сплачувалась.

Як повідомила прес-служба ТОВ «ЛАЗ» несплата заборгованостей у значних розмірах виникла і з іншими містами-замовниками, що призвело до колапсу підприємства та накопичення боргів по зарплаті та комунальним платежам.

У травні 2017 р. виконавчою службою було стягнуто з ТОВ «ЛАЗ» 4,5 млн. грн. та виплачено заборгованість із зарплати колишнім працівникам заводу.

Шляхом складних переговорів нового кредитора ТзОВ «Оптимум Фактор» з ЛКАТП №1 та владою міста було розроблено Меморандум, який зменшував борг ЛКАТП №1 до 19,6 млн. грн., забезпечував погашення комунальним підприємствам міста безнадійних боргів на суму 2,6 млн. грн. та припиняв стягнення додаткової пені у розмірі 2,3 млн грн.

5 жовтня 2017 року на сесії ЛМР, керуючись безперечною фінансовою вигодою для Львова, більшість депутатів проголосували за Меморандум. Однак 26 жовтня його було скасовано під тиском радикально налаштованих політичних сил, що ускладнило вирішення надважливого для транспортної системи міста питання. Жодних законних підстав не сплачувати борг у ЛК АТП№1 немає.

Деякі ЗМІ розповсюджують викривлену та неправдиву інформацію, яка дискредитує ТзОВ «Оптимум Фактор», міську владу та особисто мера міста. Відбувається маніпуляція свідомістю громадян та введення їх в оману.

Несплата боргу призведе до колапсу транспортної системи міста. Відповідальність за це має бути покладено на політичні сили, які роблять заручниками громаду міста Львова, керуючись власними політичними інтересами під прикриттям патріотичних гасел.

ТзОВ «Оптимум Фактор» офіційно заявляє, що не є правонаступником майна ТОВ «ЛАЗ». У компанії відсутні проблеми з громадою міста Львова. Ніякого відношення до конфліктів громадян, міської влади з ТОВ «ЛАЗ» та його власниками не має. Компанія не бере і не планує брати участь у політичних інтригах та незаконних діях.

Метою професійної діяльності ТзОВ «Оптимум фактор» є врегулювання боргу в розмірі 28,1 млн грн., звільнення ЛК АТП №1 та громади Львова від боргових кайданів господарських суперечок минулого, які несуть загрозу життєдіяльності міста, на безперечно вигідних для міста умовах.

Прес-реліз підготовлено компанією ТзОВ «Оптимум фактор»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук