Конгрес США спростив експорт газу через ситуацію в Україні

СвітЛюбко Петренко, 26 червня 20143890

Американські конгресмени схвалили законопроект, який передбачає істотне скорочення термінів схвалення запиту на експорт американського скрапленого газу.

За цю ініціативу проголосували 266 членів палати представників, проти – 150. Тепер даний законопроект мають ще розглянути сенатори. Газета Wall Street Journal передбачає, що Сенат, швидше за все, піде за прикладом нижньої палати американського парламенту.

На переконання автора законопроекту республіканця Корі Ґарднера, такий крок з боку США «допоможе нашим друзям закордоном і дозволить створити нові робочі місця всередині країни».

Згідно з нинішнім законодавством, американська Федеральна комісія з регулювання енергетики, зобов'язана розглядати заявку на ліцензію щодо поставок скрапленого газу зі США в іншу країну протягом 90 днів. Нові поправки можуть зобов'язати відомство скоротити терміни розгляду до 30 днів.

Відомо, що на даний момент лише дві американські газовидобувні компанії отримали право на експорт скрапленого газу. Загалом же на відповідні ліцензії очікує близько двох десятків енергетичних фірм.

Виникнення даної ініціативи експерти пов'язують зі ситуацією в Україні, яка ще більше загострила газову залежність Європи від поставок з Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук