Конкурс на отримання ліцензії 3G відбудеться 16 лютого 2015 року

ЕкономікаІрина Данилів, 9 грудня 20143280

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), на сьогоднішньому засіданні, 9 грудня, ухвалила рішення про оголошення  конкурсу на купівлю ліцензій на мобільний зв'язок 3G. Конкурс буде проведено 16 лютого 2015 року. Заявки на участь в конкурсі почнуть приймати з 15 грудня поточного року.

«Починаючи з наступного тижня, з понеділка 15 грудня о 9.00 комісія буде готова до прийому заявок на участь у тендері. Протягом місяця ці заяви будуть прийматися, а протягом наступного місяця - аналізуватися і готуватися. 16 лютого початок проведення тендеру», - цитує члена НКРЗІ Володимира Греська УНІАН.

За його словами, оголошення про проведення тендеру буде опубліковано на сайті НКРЗІ до 12 грудня. Заявки від операторів НКРЗІ планує приймати до 15 січня 2015 року.

Нагадаємо, 1 грудня Кабінет міністрів України затвердив умови конкурсу на купівлю ліцензій на 3G-зв’язок. Затверджений документ передбачає проведення тендеру на право отримання ліцензій на 15 років у всіх регіонах України за трьома лотами одночасно. При цьому Кабмін збільшив стартову вартість ліцензії на 3G до 2,7 млрд грн з раніше пропонованих 2,5 млрд грн. Крім того, трьом операторам, які перемогли, необхідно буде узяти на себе видатки, пов'язані з проведенням конверсії, загальна вартість якої оцінюється в 1,6 млрд грн. При цьому передбачається, що сума може змінюватись залежно від інфляції.

У документі також наголошується, що операторам необхідно буде впродовж 18 місяців після проведення конкурсу запустити мережу третього покоління на території всіх обласних центрів України, а впродовж 6 років – на території всіх районних центрів і всіх населених пунктів з населенням більш як 10 тисяч осіб.

У свою чергу, в умовах тендеру прописується, що до участі в торгах можуть не допустити мобільних операторів, які потрапили під дію Закону «Про санкції».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук