Конкурс на передачу Свірзького замку в концесію оголосять до кінця липня

9 липня 20083250

"Пакет документів на передачу в концесію Свірзького замку, замку в Старому Селі, палацу в Тартакові вже практичного готовий. Ми плануємо оголосити конку курс ще цього місяця", - повідомив 9 липня у коментарі ZAXID.NET начальник управління охорони культурної спадщини Львівської ОДА Василь Івановський.

"Є постанова Кабміну, все робиться у законному полі. Додам, що Свірзький замок - це не рекреаційна зона, це територія пам’ятки. Якщо замок знищиться, то чия це тоді буде відповідальність", - додав чиновник.

На яких умовах ці об’єкти передаватимуться у концесію він не зазначив, лише наголосив, що вони відповідатимуть законодавству України.

Довiдка ZAXID.NET

Кабінет міністрів України вніс до Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, два замки та один палац на Львівщині. Про це йдеться у постанові Кабміну № 1338 від 21 листопада.

До переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, внесено: замок (1484 рік) - пам'ятка архітектури с. Свірж Перемишлянського району, замок (XVI-XVII ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Старе Село Пустомитівського району, палац (XIX ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Тартаків Сокальського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук