Конкурс на проведення аудиту «Укроборонпрому» виграла компанія Baker Tilly Ukraine

ЕкономікаАндрій Стець, 5 вересня2680
Процес пошуку аудитора для «Укроборонпрому» тривав з 2017 року

Аудит консолідованої звітності Державного концерну «Укроборонпром» проведе міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly Ukraine.

Як повідомляють у державному концерні, це стане першим консолідованим аудитом за всю історію існування «Укроборонпрому». До цього міжнародні аудити проводилися тільки в окремих підприємствFх-учасниках концерну.

Наголошується, що до аукціону було допущено два учасники, що входять до шести найбільших аудиторських компаній світового рівня, а саме Ernst & Yong і Baker Tilly Ukraine. Обидві провідні міжнародні консалтингові компанії мають ефективний досвід проведення аудитів підприємств у сфері оборонної промисловості.

Процес пошуку аудитора для «Укроборонпрому» тривав з 2017 року і був розблокований влітку 2019-го, коли президент України Володимир Зеленський оновив склад Наглядової ради концерну.

Раніше повідомлялося, що новопризначений президентом України Володимиром Зеленським гендиректор державного концерну «Укоборонпром» Айварас Абрамовичус заявив, що очолив його у зв'язку з процесами, які загрожували міжнародному іміджу концерну, а також нацбезпеці.

Плани обрати нового директора на конкурсній основі залишаються чинними. Конкурс буде оголошено до кінця року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук