Конкурс на гендиректора «Укроборонпрому» оголосять до кінця року

Айварас Абромавічус пояснив, чому очолив «Укроборонпром» без конкурсу

Екс-міністр економіки Айварас Абромавічус очолив «Укроборонпром» у зв'язку з тим, що на концерні почали відбуватися речі, які «могли мати негативні наслідки для національної безпеки країни». Про це він сказав, приступивши до виконання обов'язків 2 вересня.

«Вперше в історії директор «Укроборонпрому» мав бути обраний на конкурсній основі, а не шляхом політичних домовленостей. Але поки тривала процедура спецперевірки кандидатів, у концерні почали відбуватися речі, що могли мати негативні наслідки для національної безпеки країни», – заявив новообраний генеральний директор, якого цитує прес-служба «Укроборонпрому».

«Зокрема, без погодження з Наглядовою радою переписувалися статути підприємств-учасників концерну, у ЗМІ почали з’являтися витоки таємних контрактів, до яких не мали доступ навіть члени Наглядової ради, а на самих підприємствах колишнім керівництвом була створена атмосфера нездорової конкуренції та боротьби за посади», – пояснив він.

За словами Абромавічуса, владі України почали надходити негативні сигнали від та міжнародних партнерів.

«Все це загрожувало суттєвими репутаційними втратами як самого концерну, так і держави, чого ми допустити не могли. Зрештою спільно з президентом ми дійшли однакового висновку про необхідність очолити концерн та увійти в його операційну роботу», - пояснив він.

Водночас конкурс на посаду гендиректора Укроборонпрому планують оголосити до кінця року.

Як інформував ZAXID.NET, генеральним директором державного концерну «Укрооборонпром» став екс-міністр економічного розвитку, голова наглядової ради коцерну Айварас Абромавічус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук