Конкурс з надання замків Львівщини у концесію планують оголосити до кінця року

26 листопада 20073480

"До нас постійно надходили звернення щодо оренди цих об’єктів. Протягом останніх двох років до нас звертались інвестори з Львівщини. Крім того, на реставрацію цих об’єктів необхідні чималі кошти, а держава їх не має. Ми плануємо оголосити конкурс на надання цих об’єктів у концесію до кінця цього року", - так прокоментував ZAXID.NET начальник управління охорони культурної спадщини Львівської ОДА Василь Івановський постанову Кабміну про те, що два замки та палац на Львівщині внесено до переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію.

"Найближчим часом ми створимо концесійну комісію. До її складу увійдуть представники Міністерства економіки, фінансів та ФДМУ, ми обов’язково запросимо Бориса Григоровича Возницького. Ця комісія розробить умови надання в концесію кожного об’єкту, умови їх подальшого функціонування.

Щодо Свірзького замку, то ми маємо домовленість із Національною спілкою архітекторів про створення там Культурно-відпочинкового центру, який у першу чергу обслуговуватиме членів творчих спілок. Хочу наголосити, що це не продаж, все залишатиметься у державній власності. Ми працюємо над створенням заповідника "Замки та палаци Львівщини", у подальшому функцію юридичного контролю за діяльністю замків буде покладено на цей орган", - додав В.Івановський.

Він також зазначив, що зараз ведеться робота над підготовкою нової постанови Кабміну щодо внесення до Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію Поморянського замку у с. Поморяни Золочівського району та корчми ХVIII століття у с. Новий Милятин Буського району на Львівщині та низки інших об’єктів.

Довiдка ZAXID.NET

Кабінет міністрів України вніс до Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, два замки та один палац на Львівщині. Про це йдеться у постанові Кабміну № 1338 від 21 листопада.

До переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, внесено: замок (1484 рік) - пам'ятка архітектури с. Свірж Перемишлянського району, замок (XVI-XVII ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Старе Село Пустомитівського району, палац (XIX ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Тартаків Сокальського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук