Конституція від Ющенка - це Конституція свободи і порядку, - НСНУ

27 червня 20094262

VII з’їзд партії "Наша Україна" ухвалив резолюцію стосовно змін до Конституції України. У ній, зокрема, йдеться про актуальність внесення змін до Основного Закону та неприпустимусть використання Конституції у власних інтересах. Також "Наша Україна" закликала долучатися до всеукраїнського обговорення проекту Конституції Віктора Ющенка, - інформує прес-служба НСНУ.

Подаємо повний текст резолюції:

"Недосконалість та політична поспішність конституційних змін 2004 року призвели до розбалансованості та нестабільності державних інституцій, руйнування системи стримування і противаг між гілками влади.

"Наша Україна" завжди відстоювала необхідність кардинального оновлення Конституції України. Партія рішуче засуджує ті політичні сили, які безвідповідально використовують питання необхідності змін до Конституції лише у власних політичних інтересах.

Спільно з українською громадськістю Президент України Віктор Ющенко та партія "Наша Україна" не допустили антиконституційного заколоту Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко, спрямованого на узурпацію влади, обмеження прав і свобод громадян, розподіл країни між двома партійно-олігархічними групами та їх лідерами. Ми зупинили реальну національну загрозу, відстояли право кожного українця впливати на владу та бути справжнім господарем у власній державі!

Вихід України з політичної та соціально-економічної кризи пролягає через фундаментальні зміни до Основного Закону, запропоновані Президентом Віктором Ющенком. Його позиція завжди була публічна і відкрита, а запропоновані зміни - спрямовані на розвиток українського суспільства та держави. Це приклад реформування Української Конституції в інтересах народу, а не політиків.

Конституція, запропонована Ющенком - це Народна Конституція свободи і порядку. Це посилення гарантій прав і свобод громадян. Це рішучий крок до збалансування та децентралізації влади, забезпечення реальних прав регіонів і місцевого самоврядування. Це Конституція, яка закріплює владу народу. Це документ, який відкриває Україні шлях до Об’єднаної Європи.

Проект Конституції Віктора Ющенка високо оцінили міжнародні експерти. Авторитетна організація Ради Європи "Європейська комісія за демократію через право" ("Венеціанська комісія") дала схвальну оцінку змінам до Основного Закону.

На підтримку президентського проекту Конституції, на захист української демократії та національного розвитку партія "Наша Україна" оголосила всеукраїнське обговорення Конституції Ющенка".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук