Концерт «Європейська музика в Османському палаці»

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. А. Крушельницької

Суспільство16 травня 20161390

Концерт відомого турецького диригента Емре Араджи спільно із академічним молодіжним симфонічним оркестром «INSO-Львів» під назвою «Європейська музика в Османському палаці».

Додатково 20 травня відбудуться два урочисті заходи, організовані Посольством Турецької Республіки в пам’ять про османських солдат, які загинули в Західній Україні під час Першої світової війни. Під час церемонії на військовому цвинтарі виступить найстаріший у світі військовий оркестр «Мехтер», який спеціально до цих подій прилетів з Туреччини. Також плануються виступи Посла Турецької Республіки в Україні пана Йонета Джана Тезеля, Помічника військового аташе Посольства підполковника Ташкина Онара та інших.

1 захід. Місце проведення: село Лопушня Рогатинського району Івано-Франківської області. Час: 11:00-12:00.

2 захід. Місце проведення: місто Рогатин Івано-Франківської області. Час: 13:00-14:00.

До місць проведення заходів та назад до міста запланований трансфер для журналістів зі Львова. Для цього потрібно акредитуватись до 17:00 18 травня (потрібні контактні дані журналіста, який буде присутнім на заході, – ПІБ, телефон, електронна адреса). Для акредитації пишіть на [email protected] Деталі за телефоном: +380-44-596-2727.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук