Координаційно-дорадча рада з питань підприємництва знову діятиме при ЛОДА

При Львівській ОДА відновлять Координаційно-дорадчу раду з питань підприємництва. Таку ініціативу висловив голова Львівської ОДА Олег Синютка на зустрічі з представниками громадськості та підприємницького середовища Львівщини, яка відбулася в четвер, 26 лютого.

«Ми оновимо склад Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при облдержадміністрації та відновимо її роботу. Я переконаний, що це забезпечить належне спілкування органів влади і бізнесу», – зазначив очільник області, передає прес-служба Львівської ОДА.

На переконання Олега Синютки, засідання ради мають відбуватись також за участю контролюючих структур та органів правопорядку.

Ініціативу підтримали представники асоціативних структур бізнесу, присутні на зустрічі.

Перше засідання оновленої Координаційно-дорадчої ради планують провести вже 20 березня. До цього часу голова ОДА попросив представників підприємницьких кіл та громадськості чітко визначитись із пропозиціями та викласти їх на папері.

«Нам слід перенести наші розмови у конкретний документ. Так ми зможемо прийняти важливі рішення, які б дали можливість дерегуляції підприємницького середовища», – резюмував Олег Синютка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук