Кораблі ВМС України повернулися з Туреччини в гавань Одеси

СуспільствоАндрій Стець, 13 березня 20167870
Фрегат «Гетьман Сагайдачний»

12 березня, до Одеси після успішного завершення завдань далекого походу біля берегів Турецької Республіки повернувся загін кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України у складі фрегату «Гетьман Сагайдачний» і судно розмагнічування «Балта». Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

«Похід кораблів став знаковою подією для Військово-Морських Сил. Подолання нашими кораблями протоки Босфор, вихід за межі Чорного моря були здійснені вперше за останні два роки», - зазначив начальник штабу, перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов.

За його словами, до походу екіпажі підготувалися у стислі терміни, що свідчить про підтримання ними кораблів у досить високій ступені готовності до виконання поставлених завдань.

Представник командування флоту також повідомив, що українські кораблі під час спільних тренувань з кораблем ВМС Турецької Республіки відпрацювали завдання спільного маневрування, обміну інформацією про надводну і повітряну обстановку, а також передачу даних різними способами та передачу вантажів з корабля на корабель на ходу. Крім того, за інформацією контр-адмірала, моряками двох країн проведені спільні заходи на військово-морській базі ВМС Туреччини Гьольджюк.

Під час походу на кораблях також пройшли навчальну практику 20 курсантів факультету ВМС Національного університету «Одеська морська академія».

Фото Міністерства оборони України

Загін кораблів ВМС ЗС України у складі фрегату «Гетьман Сагайдачний» і судна розмагнічування «Балта» у Мармуровому морі провів спільні тренування з фрегатом Військово-Морських Сил Турецької Республіки. Крім того, українські кораблі здійснили ділові заходження на військово-морську базу ВМС Туреччини Гьольджюк і порт м. Стамбул. 10 березня у Стамбулі фрегат «Гетьман Сагайдачний» відвідав президент України Петро Порошенко.

Кораблі також доставили до України передані турецькою стороною комплекти мобільних військових шпиталів, спорядження та обмундирування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук