Користь та якість дитячого харчування ТМ «Агуша»

Суспільствореклама, 12 травня 20163930

Від того, наскільки якісними продуктами ви будете годувати вашу дитину, залежить наскільки міцне в неї буде здоров’я в перші роки життя. ТМ «Агуша» велику увагу приділяє смаковим якостям і збереженню корисних властивостей продукції, яку вони випускають. За це торгівельна марка отримала схвалення мам України! Ця затребувана торгівельна марка має широкий різноманітний асортимент для малечі — фруктові соки та пюре, йогурти, сирки, кефіри і молоко. Дитяче харчування збагачене поживними речовинами, яві важливі для росту і розвитку малечі та формування її імунітету.

Дитяче харчування «Агуша» — це продуки, приготовані особливим чином, щоб їх легко засвоював дитячий організм, смачні і корисні йогурти та сирки, які сприяють комфортному травленню. Кращим доказом високої якості дитячого харчування є затребуваність дитячих сирків, фруктових пюре та соків серед українських покупців.

Найчастіше фрукти у раціон дитини потрапляють у вигляді пюре або соку. Фрукти дуже важливі для дитячого організму, тому що містять клітковину і допомагають у розвитку і функціонуванні кишківника. Фруктові пюре і соки «Агуша» мають однорідну ніжну консистенцію, яка дуже подобається малюкам.

В молочних продуктах не міститься консервантів та інших хімічних домішок. Вони повністю натуральні, а до їх складу входять елементи, які забезпечують комфортне травлення. Для малят є смачні і корисні сирки, кефіри та йогурти.

Кефір є невід’ємною складовою збалансованого раціону малечі і покращення роботи його системи травлення. Мікроорганізми, які містяться у кефірі нормалізують мікрофлору кишківніка. У йогуртах містяться пребіотики, які забезпечують комфортне травлення та сприяють зросту біфідобактерій і формуванню нормальної мікрофлори у кишківнику.

Сирок задовольнить потребу дитини в білку. Співвідношення фосфору та кальцію зміцнює дитячі кістки і зубки. У сирках багато білка, який важливий для формування клітин організму та ферментів.

Соки готують з натуральних фруктів та овочів. Вони не містять ГМО, та відповідають усім державним стандартам якості та безпеки. Мами можуть обрати для свого карапуза найсмачніший напій, адже «Агуша» має вибір однокомпонентних та двокомпонентних соків. Усі вони містять вітаміни і мікроелементи, які сприяють зміцненню і розвитку маленького організму дитини.

Фруктові пюре мають ніжну консистенцію, та ідеальні для м’якого переходу від рідкої їжі до твердої. Вони не містять генно-модифікованих домішок — це абсолютно натуральні продукти.

Не може не радувати той факт, що існують компанії які по-справжньому дбають про здоров’я малюків — ось чому мами України довіряють «Агуші».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук