Кошти на молодіжне кредитування у бюджет Львова закладають щороку

СуспільствоІрина Ващишин, 1 червня 2017, 19:13 649 0

Шанс для молодих. За програмою пільгового молодіжного кредитування 23 сім’ї у Львові отримали квартири. Для 18-ти з них придбання житла профінансувала Львівська міська рада. Наразі йдеться про 9 млн 918 тис. грн.

Минулоріч ця сума була удвічі менша і кредитних договорів уклали лише 9.

Отриманий кредит учасники програми для молоді можуть повертати упродовж 30 років. Родина Бородатих – одні з щасливих власників квартири у будинку на вул. Ковалика, 1.

На житловому обліку вони стояли 15 років. А два роки тому, як молоду і багатодітну сім’ю, їх взяли до державної програми пільгового кредитування.

«Був такий момент, що фонд почав дзвонити. Мовляв, будується будинок, ваші параметри підходять, прошу прийти ознайомитися і прийняти рішення. Ми з дружиною радилися, в неї очі загорілися, що це можливо. І якось це сталося. Виходить, що це можливо», – поділився батько багатодітної сім’ї Сергій Бородатий.

«Просто треба допомагати молодим людям і тут фонд має свої програми. Я би очікував, щоб все-таки в наступних бюджетах держава передбачала більше коштів на іпотечне кредитування. Тому що на сьогоднішній день молодій людині, яку б вона не мала роботу, важко купити житло», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо молода сім’я ще й багатодітна – її рейтинг у програмі молодіжного кредитування зростає.

«На сьогоднішній день сім'ї, які взяли іпотечні кредити в цьому будинку, ті, які мають дітей, сплачують безвідсоткові кредити. Понад 60 тисяч молодих сімей на сьогодні в державі потребують житла і стоять на квартирному обліку», – розповів голова Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.

Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву з кількома забудовниками співпрацює постійно.

«Загалом за декілька років ми передали близько 90 квартир нашим мешканцям. Ми мали таку можливість і таку довіру. Ми справились із цим і сподіваюсь на подальшу співпрацю», – повідомив керівник компанії-забудовника «Нова Оселя» Тарас Дідик.

Молодіжне кредитування доступнее людям до 35 років. Сім’я повинна стояти на квартирному обліку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук