Кошти на власні ідеї для переможців третьої хвилі проекту ДТЕК «Енергоефективні школи»

Завершилась третя хвиля проекту «Енергоефективні школи» від компанії ДТЕК, за результатами якої три навчальні заклади м. Бурштин отримали кошти на втілення своїх ідей. В рамках проекту учні сформували у себе навички раціонального споживання енергоресурсів та розробили проекти з підвищення енергоефективності своїх шкіл.

Місяці навчань, розроблення ідей, їх реалізація в дослідах, проведення енергоаудитів, підрахунки та написання проекту «Енергоефективні школи» пройшли для бурштинських  учнів ЗОШ №1, навчально-виховного комплексу та гімназії насичено, цікаво та пізнавально. Разом із батьками та вчителями діти старанно підійшли до поставлених задач і свої напрацювання захистили під час фінальної конференції, яка відбулася 25 травня 2015 року у Палаці культури «Прометей» м. Бурштин.

«Цей навчальний рік видався дуже цікавим. Ми дякуємо компанії ДТЕК за можливість провести власні досліди та взяти участь у цьому проекті. Це дуже важливо для нашої школи, оскільки за допомогою нашої роботи та старанням, ми добилися збереження тепла і економії енергії. Тепер вчитися набагато зручніше і холод не надокучає» - поділилась думками учениця.

Основною подією на конференції було визначення переможців. За рішенням журі місця розподілилися наступним чином: гімназія посіла перше місце і отримала 40 тисяч гривень, навчально-виховний комплекс -2 місце і 30 тисяч гривень, ЗОШ№ 1 – третє місце і 20 тисяч гривень. Під час визначення переможців враховувалась активність і якість участі кожного навчального закладу в програмі і конкурсах проекту, а також оригінальність презентації та захисту проекту. На отримані кошти діти разом із наставниками матимуть змогу втілити свої проекти по підвищенню рівня енергоефективності своїх шкільних приміщень.

«Енергоефективність вже кілька років є одним з пріоритетних напрямків діяльності ДТЕК у сфері сталого розвитку, і зараз як ніколи ми переконалися у правильності свого вибору. Основна ідея — формування нової ментальності, виховання відповідальних споживачів енергії та небайдужих громадян. Тому проект ДТЕК «Енергоефективні школи», який реалізується у співпраці бізнесу, влади і суспільства, є затребуваним і більш ніж актуальним», — підкреслила менеджер департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Юлія Кревська.

Нагадуємо, що проект ДТЕК «Енергоефективні школи» реалізується третій навчальний рік поспіль. Його учасниками в цілому стали 216 шкіл Києва, Дніпропетровська, Запорізької, Львівської, Донецької, Луганської, Івано-Франківської, Дніпропетровської та Вінницької областей. Загальні інвестиції ДТЕК у реалізацію проекту за три роки становитимуть 12 млн грн. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук