Кравчук, Кучма і Ющенко підтримали мирний план Порошенка

СуспільствоОльга Карабан, 20 червня 20142040

Колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко обговорили та підтримали план президента України Петра Порошенка щодо врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях.

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками зустрічі президентів України, інформує Newsru.ua.

Зазначається, що вони сформували спільну позицію щодо поточної ситуації в Україні.

Екс-президенти зазначають, що важливо у рамках конституційних повноважень президента України Петра Порошенка і уряду України негайно посилити безпеку українського державного кордону з Росією, щоб гарантувати Україні спокій та унеможливити проникнення на територію України ворогів та зброї із сусідньої держави.

«Першим політичним кроком має стати широкий діалог з питань шляхів реалізації мирного плану Порошенка, а також підготовки тексту нової редакції парламентсько-президентської моделі Конституції України», – наголосили автори заяви.

Нагадаємо, мирний план Петра Порошенка щодо врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях, що включає 14 пунктів, буде представлений у п'ятницю 20 червня. У понеділок, 23 червня, план представлять Раді ЄС. Він передбачає укріплення кордонів, а також короткотермінове припинення вогню в односторонньому порядку для того, щоб сепаратисти здали зброю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук