Країни НАТО затвердили Комплексний пакет допомоги Україні

Під час саміту НАТО у Варшаві затверджено Комплексний пакет допомоги Україні, який включає кілька напрямків практичної підтримки. Про це в мікроблозі Twitter повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами засідання Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, що відбулося в рамках саміту Альянсу у Варшаві.

«Україна отримує Комплексний пакет допомоги від НАТО. Це 13 магістральних і 40 піднапрямів практичної допомоги. Це живий документ, який буде розвиватися і доповнюватися. НАТО і його члени будуть давати стільки, скільки Україна зможе ефективно взяти», - повідомив Клімкін.

Як повідомляє УНІАН, про затвердження Комплексного плану підтримки (КПП) України йдеться у спільній заяві, ухваленій сьогодні у Варшаві.

«Як зазначено в КПП, ми будемо продовжувати працювати разом для просування і реалізації стратегічних реформ. КПП містить більш ніж 40 напрямків, у яких НАТО буде підтримувати Україну на шляху реформ, які проводить український уряд», - зазначається в заяві.

 Союзники по НАТО наголосили, що продовжать підтримувати Україну через Представництво НАТО в Україні, а також на двосторонній основі, надаючи «дорадчу та практичну допомогу для українських структур оборони та безпеки, засновану на стандартах та принципах НАТО, в тому числі у сфері цивільного демократичного контролю над Збройними силами, з метою досягнення сумісності з НАТО».

Крім цього, в заяві констатується, що мета КПП полягає у «закріпленні та посиленні підтримки з боку НАТО», щоб Україна стала більш стійкою, краще забезпечувала свою безпеку і здійснювала необхідні реформи, зокрема у сфері безпеки і оборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук