Крим не судитиметься за скіфське золото, бо боїться рішення

Кримські музейники не будуть найближчим часом звертатися до судів для повернення до музеїв півострова колекції скіфського золота, яка зараз знаходиться у Нідерландах. Вони вважають, що у тій ситуації, яка є зараз, рішення буде не на користь Криму, заявив директор Центрального музею Тавриди Андрій Мальгін.

"Зрушень немає і найближчим часом не буде, поки не буде деполітизована ситуація. Якщо зараз почати питання вирішувати, то він однозначно буде вирішуватися не на нашу користь. Потрібно почекати рік, два, скільки треба, стільки й будемо чекати, поки все затихне і заспокоїться, щоб все вирішувати на тверезу голову, коли пройде цикл політичної кризи ", - цитує його РИА" Новости ".

Нагадаємо, колекція скіфського золота була вивезена з кримських музеїв на виставку в археологічний музей Алларда Пірсона в Амстердамі на початку лютого, ще до окупації Криму Росією.

В колекції представлені археологічні знахідки з п'яти музеїв, в тому числі чотирьох кримських.

Міністерство культури України заявило, що експонати колекції будуть повернуті Києву, так як визнані державною власністю України. Наразі до Києва повернулася лише частина експонатів. Решта залишилася у Нідерландах до залагодження усіх юридичних питань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук