Крім водіїв-порушників в Україні каратимуть інструкторів, які їх навчали

Якщо певний відсоток водіїв, яких навчав інструктор, показують погані результати, його каратимуть

Міністерство внутрішніх справ (МВС) пропонує запровадити персональну відповідальність інструкторів автошкіл за навчання і підготовку водіїв, повідомив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

«Ми допрацьовуємо наші відомчі укази і готуємо такий “приємний сюрприз” для автошкіл – якщо більше певного відсотка учнів показують поганий рівень підготовки, інструктори несуть за це персональну відповідальність», – повідомив Криклій в ефірі ObozTV.

За його словами, ця практика вже прижилася в деяких прогресивних країнах.

«Зараз в автошколах колективна безвідповідальність. Вони “комісією” приймають іспити з теорії – нібито комісією, зрозуміло, що там жодної комісії немає. Такою самою “комісією” приймають практичні іспити. У переважній більшості шкіл це бутафорія. Цю ситуацію потрібно змінювати. Має бути персональна відповідальність», – додав він.

Зі слів начальника Головного сервісного центру МВС, в майбутньому у МВС мають намір суттєво змінити процес підготовки водіїв. Зокрема, інструктори зможуть навчати новачків самостійно і не прив’язуватися до автошкіл.

«Теорії людина зможе самостійно навчитися і здати іспит, а потім піти до конкретного інструктора, у нього отримати практичні навички і вже до нас прийти на практичний іспит», – пояснив Криклій.

Він додав, що «має бути індивідуальний запис на здачу іспиту, та індивідуальна відповідальність з боку інструктора, який готує водіїв».

При цьому якою саме буде ця відповідальність він не уточнив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук