Кримськ після повені відновлюватимуть цілодобово

СвітУляна Сенко, 15 липня 201210263
Кримськ після повені відновлюватимуть цілодобово
фото /tuulik.org
Повінь (Кримськ)

Відновлювати постраждалий від повені Кримськ будуть цілодобово. Для робіт у нічний час з Москви в місто доставили 20 спеціальних освітлювальних щогл.

МНС продовжує посилювати угруповання рятувальників. Прибувають у район і волонтери. З вулиць вивезли вже майже 50 тис. тонн сміття. Повністю розчищено водостоки. Триває відкачування води з будинків.

Частина міста ще не підключена до електропостачання. Там налагоджена робота дизель-генераторів. Газопостачання планується повністю відновити протягом сьогоднішнього дня. Водопостачання, порушене через повінь, відновлено повністю.

Працюють пункти харчування і видачі води. Працюють вісім пунктів для населення на базі дегазаційної-душових причепів. Санітарно-епідеміологічна обстановка в постраждалому від повені Кримську стабільна.

 Людям, які втратили під час стихії документи, видано вже близько 3 тис. паспортів. Проводяться виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 10 тис. рублів. Таку допомогу отримало вже 22 932 людини.

До міста доставлено понад 33 тонн гуманітарного вантажу (питна вода, продукти харчування, постільну білизну, предмети особистої гігієни, одяг для дітей і багато чого іншого) з республік Адигея, Калмикія, Інгушетія, Астраханської, Московської областей та інших регіонів Росії. В дорозі знаходиться ще 618 тонн вантажів.

 Паводок у ніч на 7 липня затопив більше семи тисяч житлових будинків у Геленджику, Кримську, Новоросійську та їх передмістях. Були порушені всі системи життєзабезпечення, автомобільний і залізничний рух. За даними МНС, загинула 171 людина

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 15 липня 2012, 17:03

  Під час і після цієї катастрофи російська влада, як і під час інших катастроф і надзвичайних ситуацій, знову продемонстрували некомпетентність
  і нездатність упоратися із своїм завданням. Вибудована Путіним вертикаль влади добре працює лише для власного збагачення. Але коли йдеться про те, щоб держава захистила своїх громадян і адекватно допомогла їм у кризових ситуаціях, влада виявляюється безпомічною.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • 121 15 липня 2012, 16:54

  Крымск принял весь удар на себя!

  Что случилось сегодня ночью это что-то невообразимое. Крымск смыт с лица земли. Самое страшное, что это произошло ночью, люди во сне затонули целыми семьями, не просыпаясь. В три чеса утра я выходила на улицу воды ещё не было, но в 3.30 все было уже затоплено. Где это виданно и мысленно, что вода поднялась до 2-х этажей квартирных домов!!! Это странно видеть, как первые этажи квартир (которые на достаточно высоком фундаменте) полостью ушли под воду. На стене винзавода отметка воды достигала более 7 метров!!! Все...все торговые ценры, рынок, магазины - ничего нет. Машины торчат в окнах домов, бревна торчат из окон 2-х этажей квартир!!! На улице советской дома полностью смыты, как будто бы их там никогда и не было! На Луначарского дома развалены, по Новороссийской были видны только крыши домов и люди, которые сидели на крыше и просили о помощи, на моей улице мчс разъезжали на моторной лодке без проблем, вода позволяла. А сколько жертв, трупов на грузовиках просто кучей, непонятной кучей, откуда торчат руки и ноги в разные стороны везут в морг, а мест в морге нет! По улицам до сих пор плавают трупы... Я не верю, Крымска больше нет... Крымск принял весь удар на себя дабы спасти Новороссийск! Сейчас все это умалчивают, но мой отец как раз в эту ночь дежурил и рассказывает, что ночью срочно собиралась комиссия, где решали открывать шлюзы неберджаевского водохранилища или нет. Вопрос стоял в том, что если не откроют, то оно прорвет и вода затопит Новороссийск, а если открыть, то Крымск смоет. И как вы думаете?! Конечно они открыли шлюзы!!! Но в итоге ни Новоросс не спасли и Крымск утопили! Молодцы. Но хоть бы в таком случае людей бы предупредили, что водохранилище на них спустят, так нет же! Почему полицию не отправили предупредить?? почему не включили сирены чтобы люди по просыпались?! У нас сейчас не работают магазины, еды нет, электричества нет, Крымск оцеплен, хотя какой там Крымск, теперь Развалины. Очень много стариков утонуло, у моего друга родителя пропали без вести, в доме их не было, когда мчс зашли и в морге их нет, значит унесло или где-то в развалинах. Это страшно. Не знаю каким чудом я осталась жива. Блин, я до сих пор не могу поверить, что этого милого городка больше нет

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 15 липня 2012, 15:42

  господин Путин, а что с Курском?
  -Он утонул.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук